Náhradný rozvrh
NÁHRADNÝ ROZVRH 23. 05. 2016 (pondelok)
1. vh
2. vh
3. vh
4. vh
5. vh
I.A
Odborný výcvik – dielne
Krnáč
I.B pm
DCJ
Kukučková
(A 106)
OBN
Karafová
(A106)
OBN
Karafová
(A106)
PCJ – ANJ
Martišková/Hlásny
(A 106, 104)
MAT
Juríková
(A106)
I.B kpd
I.C
Brigáda – Krížny vrch
Libutková/Mozdík
II.A mšav
ANJ
Hlásny
(A 110)
EKO
Volfová
(A110)
ORV
Nagyová (110)
VTO
Kukučková
(A110)
STN
Nagyová (A110)
II.A ele
ELM
Ferenc (A101)
TEC
Kotrus (A113)
II.B pm
DCJ
Karafová
(A001)
MAT
Kotrus
(A001)
PCJ – ANJ
Martišková
(A001)
DEJ
Karafová
(A001)
OBN
Karafová
(A001)
II.B titt
ANJ
Martišková
(A107)
ELM
Ferenc
(A107)
FYZ
Kotrus
(A113)
III.A
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
III.B
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
III.C
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
Dozor: budova A – prízemie – Ferenc
budova A – 1. poschodie - Nagyová
Vypracovala: Michníková, ZRŠ TV Schválila: Ing. Eva Sleziaková
riaditeľka školy
NÁHRADNÝ ROZVRH 24. 05. 2016 (utorok)
1. vh
2. vh
3. vh
4. vh
5. vh
I.A
Odborný výcvik – dielne
Adam
I.B pm
PCJ - ANJ
Martišková/Hlásny
(A 106, 104)
BIO
Libutková (A106)
GEO
Libutková
(A106)
OBN
Karafová
(A106)
TŠV
Libutková
I.B kpd
VTO
Beláková (A107)
I.C
TŠV
Libutková
OBN
Karafová
(A108)
ANJ
Martišková/Hlásny
(A108, 107)
VTO
Nagyová
(A108)
ELE
Mozdík
(A108)
II.A mšav
MAT
Beláková (A110)
ORV
Nagyová (A110)
AUM
Krnáč (A110)
TYR
Krnáč (A110)
TOA
Krnáč (A110)
II.A ele
OVY – 1. skupina p. Bartoš
2. skupina p. Ďurčo
II.B pm
DCJ
Karafová
(A001)
PCJ –ANJ
Martišková
(A001)
DCJ
Karafová
(A001)
TŠV
Libutková
OBN
Karafová
(A001)
II.B titt
IKT
Mozdík
(A002)
ELE
Mozdík
(A002)
VTO
Nagyová
(A002)
SPT
Mozdík
(A002)
III.A
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
III.B
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
III.C
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
Dozor: budova A – prízemie – Mozdík
budova A – 1. poschodie - Krnáč
Vypracovala: Michníková, ZRŠ TV Schválila: Ing. Eva Sleziaková
riaditeľka školy
NÁHRADNÝ ROZVRH 25. 05. 2016 (streda)
1. vh
2. vh
3. vh
4. vh
5. vh
I.A
Odborný výcvik – dielne
Adam
I.B pm
OVY
Bakovková (A106)
OVY
Volfová
I.B kpd
EKO
Fraschová (A107)
OVY
Volfová
I.C
ELM
Ferenc
(A108)
ELM
Ferenc
(A108)
EKO
Bónová
(A108)
ANJ
Martišková/Hlásny
(A108, 107)
OBN
Karafová
(A108)
II.A mšav
ANJ
Hlásny
(A110)
TŠV
Libutková
OBN
Karafová
(A110)
TEC
Kotrus (A 113)
TEC
Kotrus (A 113)
II.A ele
ETS
Kotrus (A 113)
ELM
Ferenc (A110)
ELM
Ferenc (A110)
II.B pm
SCR
Bónová
(A001)
ÚČT
Fraschová
(A001)
PCJ – ANJ
Martišková
(A001)
TŠV
Libutková
MKT
Bakovková
(A001)
II.B titt
TŠV
Libutková
EMT
Mozdík
(A002)
SUP
Kotrus
(A113)
SPT
Mozdík
(A002)
III.A
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
III.B
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
III.C
Odborný výcvik na zmluvných pracoviskách
Dozor: budova A – prízemie – Bónová
budova A – 1. poschodie – Fraschová
Schválila: Ing. Eva Sleziaková
Vypracovala: Michníková, ZRŠ TV riaditeľka školy